zde se nacházíte:
Úvod > O nás > Společnost a její vize

Společnost a její vize

Naším cílem je učinit fluoroalkylaci široce používaným nástrojem pro účinnou modifikaci celého rozsahu molekulárních cílů, od malých molekul až po velké molekuly - otevření plného potenciálu kandidátů na léčiva a umožnění efektivní biokonjugace biologicky relevantních entit.

V oblasti malých molekul si společnost klade za cíl svým zákazníkům pomoci otevřít nový, dosud neprozkoumaný chemický prostor zejména v medicinální chemii s činidly, které jsou snadno použitelné.

Při výzkumu velkých molekul poskytuje společnost svým zákazníkům řešení, která využívají jedinečnou chemickou reaktivitu Togniho činidel k dosažení účinné a chemoselektivní biokonjugace peptidů, proteinů a protilátek.

Naším posláním je poskytovat a pomáhat při poskytování lepších a nákladově-efektivnějších řešení pro vývoj léků na řadu chronických lidských onemocnění.

Náš tým

Partneři

Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky (ÚOCHB AVČR)

Již od roku 2011 spolupracujeme s výzkumnou skupinou Dr. Petra Beiera na vývoji nových fluorovaných stavebních bloků, fluoroalkylačních činidel a inovativních metod, jak těchto látek využít jak ve funkcionalizaci malých molekul, tak v biokonjugaci velkých molekul. Naše plodná spolupráce doposud vyústila v řadu společných publikací a patentů.

BIOCEV - Biotechnology and Biomedicine Center of the Academy of Sciences and Charles University

Spolupracujeme se skupinou Dr. Petra Nováka ve vývoji nových činidel a pokročilých metod pro zkoumání struktur komplexních biomolekul proteinové povahy. Unikátní metody, které jsme vyvinuli pro zkoumání struktury proteinů, využíváme též v přímé biokonjugaci komplexních proteinů.